دانلود فونت فارسی تجارت Tejarat

دانلود فونت فارسی تجارت Tejarat

دانلود فونت فارسی تجارت Tejarat

فونت بانک تجارت

دانلود فونت بانک تجارت

دانلود فونت فارسی تجارت Tejarat” فونت تجارت یک فونت حرفه ای و رسمی از سری فونت های فارسی سایت ویژوال مارکت می باشد فونت تجارت دارای طراحی خاصی بوده که ویژه استفاده در لوگو تایپ ها،پوستر و تمامی طرح های گرافیکی می باشد این قلم را به صورت ttf برای شما آماده کرده ایم که به راحتی در تمامی نرم افزار های مورد نیاز خود از آن استفاده کنید.

 

دانلود فونت فارسی تجارت Tejarat

این فونت به سبکی طراحی شده که می توان در هر مضمونی تایپوگرافی،لوگو تایپ،تبلیغات محیطی یا در معرفی محصول خاص و… از آن بهره برد فونت تجارت پتانسیل ویرایش را نیز دارد شما می توانید با کمی خلاقیت در نرم افزار های فتوشاپ یا ایلوستریتور از این فونت طرح های خلاقانه و زیبا اجرا کنید.

  • طراحی شده در سبک فونت های بولد
  • مناسب طراحی لوگو تایپ ها و تایپوگرافی های فارسی
  • فرمت ttf و قابل استفاده در تمامی نرم افزار ها
  • بدون مشکل جدانویسی کاملا اصلاح شده
  • ویرایش نقطه ها و رفع اشکالات در نسخه جدید

فونت بانک تجارت فونت بانک تجارت فونت بانک تجارت

توجه کنید که این فونت فقط مشابه کاراکتر های لوگوتایپ بانک تجارت طراحی شده است و در طراحی این فونت سعی شده است که تفاوت های زیادی با لوگوتایپ اصلی داشته باشد.

آموزش استفاده و نصب فونت

از طریق لینک فوق می توانید فونت را خریداری نمایید و پس از دریافت آن را اکسترکت کرده و به پوشه فونت های خود اضافه کنید یا می توانید با راست کلیک و گزینه install آن را نصب کنید همچنین توجه کنید که اگر در هنگام استخراج فایل فشرده با مشکلی مواجه بودید فایل را دوباره دانلود کرده یا با پشتیبانی در ارتباط باشید…

 

درباره این محصول نظر دهید !